Webinary i szkolenia online

Postprodukcja

Często zdarza się, że zwracają się do nas Klienci, którzy posiadają już materiał video z przeprowadzonego szkolenia i potrzebują wyłącznie pomocy w jego obrobieniu. Naszym zadaniem jest wówczas wybranie esencji z dostarczonego materiału, poprzez usunięcie nieznaczących fragmentów oraz dodanie plansz zawierających podsumowanie omawianych zagadnień.

W ten sposób powstaje pełnowartościowe e-szkolenie do wykorzystania dla pozostałych pracowników.

Nagraniowe full-service

Jeżeli szkolenie ma być publikowane w Internecie warto zadbać o jego wysoką jakość. Jest to szczególnie ważne w przypadku pobierania opłat za dostęp do udostępnionego materiału lub gdy film ma promować firmę.

W takich przypadkach zapewniamy pełną opiekę - wsparcie w przygotowaniach, przeprowadzenie sesji nagraniowej, publikację, a nawet dodatkową promocję. Takie rozwiązanie zapewnia lepszą jakość nagrania, wyraźniejszy dźwięk i lepsze ujęcia.

Rejestracja webinarów

Wiadomo, że webinary służą przede wszystkim do przekazywania wiedzy w czasie rzeczywistym, jednak coraz częstszą praktyką staje się ich nagrywanie i późniejsze publikowanie w formie wywiadu z ekspertem lub elementu firmowej bazy wiedzy.

Niewątpliwym atutem nagrywania webinarów jest ograniczenie kosztów produkcji oraz znaczące skrócenie czasu realizacji takich materiałów.

Copyright 2008-2020 Centrum Synergii Biznesu